poniedziałek, 20 lipca 2015

„Reiki" - to najwspanialsza Energia Miłości, Zdrowia i Życia.
Regeneruje naszą sferę fizyczną, psychiczną i duchową. Odradza wszystko, co żyje: ludzi, zwierzęta i rośliny. Jest to wielki dar dla ludzi.
Jeśli szczerym sercem pragniesz pomagać sobie i innym, możesz wziąć udział w seminariach Reiki. W czasie seminarium dotkniesz istoty samego siebie. Mistrz, osoba oddana służeniu Reiki podzieli się z Tobą pewnym darem. Darem tym jest możliwość przekazywania Energii Życia i Miłości innym i sobie.Pamiętaj, że nie jest to Twoja własna zasługa, ale działanie siły Uniwersalnej Energii Życia. Ty jesteś tylko jej pośrednikiem. Dbaj pieczołowicie o prawdę, bądź dobrym przewodnikiem tej Czystej Energii.

Przed zabiegiem:
1. Wejdź w głębię swego serca.
2. Usuń to, co dzieli Cię od Boga i ludzi.
3. Usuń urazy, żal, niechęć do siebie i innych.
4. Pragnij być dobrym przewodnikiem tej Energii.
5. Wierz w to, co czynisz - rób to dobrze.
Pamiętaj! Reiki nie krzywdzi ani nie rani nikogo.
Reiki ochrania wszelkie formy życia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...