czwartek, 9 lipca 2015

Nentatsu-ho - wysyłanie myśli i życzeń


Nentatsu-ho - wysyłanie myślii życzeń

Przypomocy tej techniki wysyłamy wraz z energią ReiKi nasze życzenia do naszego"Wyższego Ja".Tak na prawdę nie możemy wpłynąć za pomocą ReiKi nasytuację bezpośrednio! Nie możemy jej uzdrowić. Sytuacja, w której sięznajdujemy jest powołana do życia przez nas i wymaga od nas określonegoprzemodelowania świadomości.Ta, lub inne sytuacje, podobne i coraz bardziejbolesne, będą się pojawiać w naszym życiu, ponieważ ich zadaniem jest ukazanienam prawdziwego problemu - wzorca czy schematu, który realizujemy w naszymżyciu od lat.Wykonując technikę Nentatsu-ho, przykładasz dłonie do własnejgłowy, ponieważ jedyne na co oddziałujesz to własna świadomość. ReiKi pomaga Ciuzyskać wgląd w pierwotną naturę problemu i uświadomić sobie wzorce, czyliprogramy, które nieświadomie realizujesz.
Stań,usiądź lub połóż się. Zamknij bądź przymknij oczy i zrelaksuj się.
Złóżręce w Gassho i medytuj przez chwilę.
Unieśręce i poczuj wibracje i światło napełniające Twoje ciało.
Opuśćręce; umieść jedną dłoń na czole a drugą na potylicy.
Wypowiedzafirmację: "Jestem w jedności z Wszechświatem, Źródłem Życia i wszelkiejRzeczywistości".

Przenieśdłoń z czoła na grzbiet dłoni na potylicy. Wysyłaj ReiKi w tej pozycji przezparę minut, skupiając umysł na pozytywnej afirmacji - życzeniu. Możesz tętechnikę stosować dla innych osób, ale upewnij się, że dobrze rozumiesz ichżyczenie.Nigdy nie stosuj jej aby zrealizować samolubne, egoistyczne życzenia.Niech Twój umysł będzie medytujący - zrelaksowany i wolny od oczekiwań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...