ĆWICZENIE 3 Włączanie odczuwania bioenergii w swoim ciele III
-Wybierz wygodną pozycję, zamknij oczy i wyobraź sobie, że z Twojego
ciała wychodzą korzenie i przebijając się przez kolejne pomieszczenia
budynku, w którym jesteś dochodzą aż do ziemi, potem aż do jej jądra.
-Wyobraź sobie, że przez te korzenie oddajesz do wnętrza ziemi cała
negatywną energię, wszystkie blokady energetyczne oraz każdą niepotrzebną/zużytą energię. Pozwól, by była ona odprowadzona i zniszczona w ziemi poprzez Twoje korzenie
-Następnie wyobraź sobie, że przez te korzenie wchłaniasz nową energię, która jest Ci w tej chwili najbardziej potrzebna.
-Gdy to zrobisz w wystarczającym stopniu (5 minut proponuję co
najmniej) wyobraź sobie, że nad sobą masz małe słońce, które zaczyna
wchłaniać wszystkie zbędne przekonania, emocje, myśli w tej chwili w
formie jakiejś energii
-Następnie stwórz połączenie tego słońca z kosmosem i odprowadź przez to połączenie te niepotrzebne myśli
-Na koniec wyobraź sobie, że z kosmosu napływa do Ciebie nowa energia, która zastępuje stare, zbędne przekonania.
-Potem połącz energię ziemi i kosmosu i wyobraź sobie, że zaczyna ona z
Ciebie wypływać przez czubek Twojej głowy i ogarniać całe Twoje ciało
od zewnątrz.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...
-
W czasie wieloletniego stosowania i propagowania Reiki obserwowałam wielokrotnie, że rzetelnie wykonywane zabiegi- zgodnie z tradycyjnym p...
-
Znak Rei 霊 oznacza w języku japońskim "ducha" lub "duszę", natomiast znak Ki 気 jest pojęciem znacznie szerszym. Może...
-
Co to jest Reiki? Reiki to rodzaj energii służącej do uzdrawiania, oczyszczania organizmu, przedłużania życia i młodego wyglądu. Terapia R...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz