sobota, 11 lipca 2015

Praca z III znakiem to przede wszystkim przesyłanie energii Reiki w dowolny punkt czasoprzestrzeni. Poza tym znak pomocny jest w medytacji, w łączeniu się z Jaźnią ale nie tylko, bo trzeci symbol pomaga też nawiązać kontakt z energią np. aniołów, duchów natury, duchów żywiołów, z innymi ludźmi. Pozwala zacieśniać intymne związki z partnerem, poprawia stosunki rodzinne. Można nim także uzdrowić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Tym celu posyłamy z pomocą tego znaku Reiki np. do sytuacji czy zdarzenia z przeszłości, z intencją uleczenie tego, wybaczenia sobie lub komuś, ulżenia w cierpieniu. Podobnie możemy wysłać energię w przyszłość z intencją jej ulepszenia. Znak aktywujemy w taki sam sposób jak inne znaki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...