Energetyczne Oczyszczenie
Poprzez energetyczne oczyszczenie przed
przesalaniem energii zwiększamy jej odbiór wielokrotnie. Jak to
funkcjonuje dowiesz się tego tutaj:
Przed każdym przekazem energii
jest polecane energetycznie oczyścić aurę. Ta metodą można zharmonizować
nierówno rozłożona energie aury. Poprzez to wyrównuje się ilość energii
a ciało staje się gotowe na odbiór większej ilości energii.
-
Odbiorca powinien stać, stopy lekko rozstawione. Rozpocznij w środku
ciała z przodu. Trzymaj swoje ręce w odległości zaledwie paru
centymetrów od ciała tej osoby.
Pozycja rak 1: palce są zamknięte i
ręce lekko skośnie zgięte. Przesuń ręce z nad głowy (czakry
korony)powoli aż do stóp. Kiedy będziesz na dole strzepnij dłonie aby
pozbyć się przyczepionej energii. To jest ważne, aby ta energia nie
znalazła się z powrotem w aurze. Ostatecznie jeszcze to dwa razy
powtórzyć, ale z rozprostowanymi palcami. Wykonać to z każdej strony aż
obejmiemy (obejdziemy)cale ciało. Jest bardzo ważne skoncentrować się na
tym, co robimy i chcemy poprzez ten zabieg osiągnąć. Czyli na pozbyciu
się niepotrzebnej, zużytej energii, wzmocnieniu aury, zrównoważeniu
promieniowania aury. Bez twojego właściwego nastawienia oczyszczanie
aury nie przyniesie większego skutku. Tak to jest z siłą energii umysłu.
Po tym oczyszczeniu możesz przeciągnąć raz energetycznie rękoma od stóp
do głowy, aby dana osobę „ożywić”.
1 pozycja rak- stosuje się do usunięcia zużytej energii
2 pozycja rak – otwarte palce do wyrównania i wygładzenia aury.
Doświadczenie
wskazuje ze niektóre takie objawy jak – złe samopoczucie, uczucie
rozbicia i dużo innych - dzięki tej technice osłabią się a nawet
całkowicie zanika. Aura jest zharmonizowana i nieszczelne miejsca
zamknięte. Na dodatek przesłana energia utrzymuje się dłużej w ciele,
przez co organizm ma więcej zasobów energii do samouzdrowienia.
Ewentualne dolegliwości ustępują w krótszym czasie.
Zabieg-masaż Reiki : Przykładanie rąk na całym ciele - instrukcja
Energia Reiki płynie tylko po jej aktywacji.(inicjacji)
Jeśli
wykonujesz zamieszczone tutaj wskazania bezaktywacji i stwierdzisz ze
płynie energia, zwróć uwagę ze tracisz swoja własną energię, której być
może sam/a potrzebujesz i w jakiś sposób może to na ciebie wpłynąć.
Dzięki aktywacji:
1.
Podczas pracy z innymi, nie tracisz własnej energii na rzecz innych.
Przeciwnie, energia reiki przy każdej czynności napełnia ciebie
troszeczkę. Ma to szczególnie znaczenie przy częstym kontakcie z innymi
osobami – masażyści, pielęgniarka, pielęgniarz, itd. …
2. Nie
pobierasz podczas pracy z Energia Reiki żadnych przeszkadzających,
szkodliwych Energii od innych ludzi. Ewentualne twoje „zakłócenia” nie
zostają dalej przekazane. Energia Reiki nie dopuszcza żadnych
niekorzystnych przekazów energii.Przeciwnie, jeśli przekazujesz komuś
energie Reiki ona przepływając przez twoje ciało napełnia także ciebie.
Z tego powodu: Najpierw kanał energetyczny aktywować (Inicjacja) a potem wykonywać (Praktykować).
Jeśli
już aktywowałeś połóż jakąś osobę na kocu,łóżku do masażu, uymyj ręce i
możesz działać. Możesz włączyć jeszcze do tego przyjemna muzykę.Dana
osoba leży przed tobą na plecach. Znajdujesz się po prawej stronie tej
osoby. Głowa jest łatwo dostępna.
- Zapytaj się danej osoby czy możesz rękoma dotknąć jej twarzy, jeśli nie trzymaj ręce w odległości około 2-3 cm nad twarzą.
-Trzymaj swoje palce zawsze złączone, a nierozstawione. Kciuki złącz z dłonią.
-Na początku trzymaj ręce na każdej pozycji jedna minutę, a potem tak długo jak ci powie twoje odczucie.
-Przenoś najpierw jedna rękę na nowa pozycje drugą pozostawiając w kontakcie z ciałem.
Kiedy
pierwsza ręka znajdzie się już na nowej pozycji dopiero przenieś na nią
druga. Dzięki temu masz cały czas kontakt z dana osobą i energia może
bez żadnych zakłóceń i przerwy płynąc dalej.
-Układaj swoje dłonie zawsze tam, gdzie jest sugerowane .
-Sklepienie czaszki – czakra korony – pozostaje nieruszana.
Pozycje w kolejności:
-Twarz
–Uszy –Gardło -Barki(Ramiona)-Klatka piersiowa (Czakra Serca) -Górny
Brzuch -Podbrzusze-Czakra Podstawy –Uda –Kolana –Stopy -Palce u Stóp -
Teraz kolej na obrócenie ciała na druga stronę. Podtrzymuj cały czas kontakt z ciałem jedną ręką.
Dalsze Pozycje:
- Podeszwy –Piety –Łydki -Dołki Podkolanowe –Uda -Kość Ogonowa -Nerki –Przedramiona –Ramiona –Gardło -Tyl Głowy -
Po każdym przekazie energii trzeba zwrócić uwagę na:
-Wygładź
pole energetyczne otaczające dana osobę (aura). Robi się to tak – trzy
razy swoimi rękoma w niedużej odległości przeciągnąć gładząc po całym
ciele, rozpoczynając od głowy aż do stop.
-Poprowadź (przeciągnij)
teraz jedna ręką zaczynając od stop (pośrodku ciała, w malej odległości)
poprzez długość kręgosłupa ponad głowę.
-Na koniec potrzyj dłońmi jedna o druga i dmuchnij w otwarte dłonie, aby przerwać przepływ energii.
Możesz naturalnie stosować przekazywanie energii sobie tak daleko, jak się gniesz rękoma.
Jest
także możliwe przekazywanie energii sobie oraz innym na szczególne
miejsca ciała. To zależy tylko od ciebie.Po pracy z energia dla innych
zawsze potrzeć dłoni o siebie i następnie dmuchnąć pomiędzy otwarte,
dlonie aby przerwać przepływ energii.Kiedy nie jest możliwe położenie
rąk na jakieś miejsce na ciele można w niedużej odległości trzymać ręce
nad danym miejscem.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...
-
W czasie wieloletniego stosowania i propagowania Reiki obserwowałam wielokrotnie, że rzetelnie wykonywane zabiegi- zgodnie z tradycyjnym p...
-
Znak Rei 霊 oznacza w języku japońskim "ducha" lub "duszę", natomiast znak Ki 気 jest pojęciem znacznie szerszym. Może...
-
Co to jest Reiki? Reiki to rodzaj energii służącej do uzdrawiania, oczyszczania organizmu, przedłużania życia i młodego wyglądu. Terapia R...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz