czwartek, 9 lipca 2015

Energetyczne Oczyszczenie
Poprzez energetyczne oczyszczenie przed przesalaniem energii zwiększamy jej odbiór wielokrotnie. Jak to funkcjonuje dowiesz się tego tutaj:
Przed każdym przekazem energii jest polecane energetycznie oczyścić aurę. Ta metodą można zharmonizować nierówno rozłożona energie aury. Poprzez to wyrównuje się ilość energii a ciało staje się gotowe na odbiór większej ilości energii.
- Odbiorca powinien stać, stopy lekko rozstawione. Rozpocznij w środku ciała z przodu. Trzymaj swoje ręce w odległości zaledwie paru centymetrów od ciała tej osoby.
Pozycja rak 1: palce są zamknięte i ręce lekko skośnie zgięte. Przesuń ręce z nad głowy (czakry korony)powoli aż do stóp. Kiedy będziesz na dole strzepnij dłonie aby pozbyć się przyczepionej energii. To jest ważne, aby ta energia nie znalazła się z powrotem w aurze. Ostatecznie jeszcze to dwa razy powtórzyć, ale z rozprostowanymi palcami. Wykonać to z każdej strony aż obejmiemy (obejdziemy)cale ciało. Jest bardzo ważne skoncentrować się na tym, co robimy i chcemy poprzez ten zabieg osiągnąć. Czyli na pozbyciu się niepotrzebnej, zużytej energii, wzmocnieniu aury, zrównoważeniu promieniowania aury. Bez twojego właściwego nastawienia oczyszczanie aury nie przyniesie większego skutku. Tak to jest z siłą energii umysłu. Po tym oczyszczeniu możesz przeciągnąć raz energetycznie rękoma od stóp do głowy, aby dana osobę „ożywić”.
1 pozycja rak- stosuje się do usunięcia zużytej energii
2 pozycja rak – otwarte palce do wyrównania i wygładzenia aury.
Doświadczenie wskazuje ze niektóre takie objawy jak – złe samopoczucie, uczucie rozbicia i dużo innych - dzięki tej technice osłabią się a nawet całkowicie zanika. Aura jest zharmonizowana i nieszczelne miejsca zamknięte. Na dodatek przesłana energia utrzymuje się dłużej w ciele, przez co organizm ma więcej zasobów energii do samouzdrowienia.
Ewentualne dolegliwości ustępują w krótszym czasie.


Zabieg-masaż Reiki : Przykładanie rąk na całym ciele - instrukcja

Energia Reiki płynie tylko po jej aktywacji.(inicjacji)
Jeśli wykonujesz zamieszczone tutaj wskazania bezaktywacji i stwierdzisz ze płynie energia, zwróć uwagę ze tracisz swoja własną energię, której być może sam/a potrzebujesz i w jakiś sposób może to na ciebie wpłynąć.
Dzięki aktywacji:
1. Podczas pracy z innymi, nie tracisz własnej energii na rzecz innych. Przeciwnie, energia reiki przy każdej czynności napełnia ciebie troszeczkę. Ma to szczególnie znaczenie przy częstym kontakcie z innymi osobami – masażyści, pielęgniarka, pielęgniarz, itd. …
2. Nie pobierasz podczas pracy z Energia Reiki żadnych przeszkadzających, szkodliwych Energii od innych ludzi. Ewentualne twoje „zakłócenia” nie zostają dalej przekazane. Energia Reiki nie dopuszcza żadnych niekorzystnych przekazów energii.Przeciwnie, jeśli przekazujesz komuś energie Reiki ona przepływając przez twoje ciało napełnia także ciebie.
Z tego powodu: Najpierw kanał energetyczny aktywować (Inicjacja) a potem wykonywać (Praktykować).
Jeśli już aktywowałeś połóż jakąś osobę na kocu,łóżku do masażu, uymyj ręce i możesz działać. Możesz włączyć jeszcze do tego przyjemna muzykę.Dana osoba leży przed tobą na plecach. Znajdujesz się po prawej stronie tej osoby. Głowa jest łatwo dostępna.
- Zapytaj się danej osoby czy możesz rękoma dotknąć jej twarzy, jeśli nie trzymaj ręce w odległości około 2-3 cm nad twarzą.
-Trzymaj swoje palce zawsze złączone, a nierozstawione. Kciuki złącz z dłonią.
-Na początku trzymaj ręce na każdej pozycji jedna minutę, a potem tak długo jak ci powie twoje odczucie.
-Przenoś najpierw jedna rękę na nowa pozycje drugą pozostawiając w kontakcie z ciałem.
Kiedy pierwsza ręka znajdzie się już na nowej pozycji dopiero przenieś na nią druga. Dzięki temu masz cały czas kontakt z dana osobą i energia może bez żadnych zakłóceń i przerwy płynąc dalej.
-Układaj swoje dłonie zawsze tam, gdzie jest sugerowane .
-Sklepienie czaszki – czakra korony – pozostaje nieruszana.
Pozycje w kolejności:
-Twarz –Uszy –Gardło -Barki(Ramiona)-Klatka piersiowa (Czakra Serca) -Górny Brzuch -Podbrzusze-Czakra Podstawy –Uda –Kolana –Stopy -Palce u Stóp -
Teraz kolej na obrócenie ciała na druga stronę. Podtrzymuj cały czas kontakt z ciałem jedną ręką.
Dalsze Pozycje:
- Podeszwy –Piety –Łydki -Dołki Podkolanowe –Uda -Kość Ogonowa -Nerki –Przedramiona –Ramiona –Gardło -Tyl Głowy -
Po każdym przekazie energii trzeba zwrócić uwagę na:
-Wygładź pole energetyczne otaczające dana osobę (aura). Robi się to tak – trzy razy swoimi rękoma w niedużej odległości przeciągnąć gładząc po całym ciele, rozpoczynając od głowy aż do stop.
-Poprowadź (przeciągnij) teraz jedna ręką zaczynając od stop (pośrodku ciała, w malej odległości) poprzez długość kręgosłupa ponad głowę.
-Na koniec potrzyj dłońmi jedna o druga i dmuchnij w otwarte dłonie, aby przerwać przepływ energii.
Możesz naturalnie stosować przekazywanie energii sobie tak daleko, jak się gniesz rękoma.
Jest także możliwe przekazywanie energii sobie oraz innym na szczególne miejsca ciała. To zależy tylko od ciebie.Po pracy z energia dla innych zawsze potrzeć dłoni o siebie i następnie dmuchnąć pomiędzy otwarte, dlonie aby przerwać przepływ energii.Kiedy nie jest możliwe położenie rąk na jakieś miejsce na ciele można w niedużej odległości trzymać ręce nad danym miejscem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...