Inicjacja - Aktywacja
Aby, teraz cieszyć się możliwością
przekazywania energii Reiki sobie oraz innym, nie potrzebujesz w to
wierzyć. To potrzebuje tylko Aktywacji i zapieczętowania twoich kanałów
energetycznych. Od tego momentu może płynąć Energia Reiki i pozostaje
dostępną na cale Zycie.
Są trzy inicjacje: pierwsza - dla aspektu ciała (więcej energii dla wszystkich komórek w organizmie),
druga – dla aspektu Ducha i trzecia – dla zjednoczenia Ciała, Duszy i Ducha.
Aktywację każda osoba przezywa inaczej, możliwe jest:
- Miłość, - Harmonia, - Siła, - wzrost zadowolenia z życia,
- więcej otwartości, ogromne poczucie wolności,
- więcej sukcesów, itd….
Inicjacja trwa parę minut.
Otrzymujesz twój Dyplom z twoim stopniem.
Certyfikat (dyplom) – będzie ci przypominał o tym ze jesteś „Reikowcem”,
dobrze go jest powiesić na dobrze widocznym miejscu.
Jeśli to jest możliwe, w dniu Inicjacji -Aktywacji nie jeść mięsa, nie pic alkoholu,
i ogólnie nie jeść za dużo szczególnie przed aktywacja.
Poprzez to twój umysł jest wolny i pozwoli bardziej odczuć prawdziwość aktywacji.
Inicjować może każdy nauczyciel Reiki.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...
-
W czasie wieloletniego stosowania i propagowania Reiki obserwowałam wielokrotnie, że rzetelnie wykonywane zabiegi- zgodnie z tradycyjnym p...
-
Znak Rei 霊 oznacza w języku japońskim "ducha" lub "duszę", natomiast znak Ki 気 jest pojęciem znacznie szerszym. Może...
-
Co to jest Reiki? Reiki to rodzaj energii służącej do uzdrawiania, oczyszczania organizmu, przedłużania życia i młodego wyglądu. Terapia R...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz