czwartek, 9 lipca 2015

Inicjacja - Aktywacja
Aby, teraz cieszyć się możliwością przekazywania energii Reiki sobie oraz innym, nie potrzebujesz w to wierzyć. To potrzebuje tylko Aktywacji i zapieczętowania twoich kanałów energetycznych. Od tego momentu może płynąć Energia Reiki i pozostaje dostępną na cale Zycie.
Są trzy inicjacje: pierwsza - dla aspektu ciała (więcej energii dla wszystkich komórek w organizmie),
druga – dla aspektu Ducha i trzecia – dla zjednoczenia Ciała, Duszy i Ducha.
Aktywację każda osoba przezywa inaczej, możliwe jest:
- Miłość, - Harmonia, - Siła, - wzrost zadowolenia z życia,
- więcej otwartości, ogromne poczucie wolności,
- więcej sukcesów, itd….
Inicjacja trwa parę minut.
Otrzymujesz twój Dyplom z twoim stopniem.
Certyfikat (dyplom) – będzie ci przypominał o tym ze jesteś „Reikowcem”,
dobrze go jest powiesić na dobrze widocznym miejscu.
Jeśli to jest możliwe, w dniu  Inicjacji -Aktywacji nie jeść mięsa, nie pic alkoholu,
i ogólnie nie jeść za dużo szczególnie przed aktywacja.
Poprzez to twój umysł jest wolny i pozwoli bardziej odczuć prawdziwość aktywacji.
Inicjować może każdy nauczyciel Reiki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...