o umówionej godzinie danego dnia , kładziesz się z zamkniętymi oczami w miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał ... i relaksujesz się - nie krzyżujesz rąk ani nóg aby nie zamykać się na energię, którą Ci wysyłam
możesz zapalić sobie świeczkę ( pomaga oczyścić otoczenie z negatywnych wibracji ) i włączyć cichutko muzykę ...zaobserwowałam, że bardzo dobrze relaksuje się i przyjmuje energię Reiki przy muzyce
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz