cześć 1
- usiadz w Seiza złóż dłonie w Gassho . Odpręż ciało i umysł. Uwierz ,że potrafisz widzieć energię oraz czuć Ki. Uwierz ,że możesz czuć i widzieć Ki i energię wokół siebie. Faktycznie zawsze czujesz lub widzisz ale nie wszyscy są tego świadomi
- odpręż się i połącz z Rei Ki wizualizując przy tym świetlisto złoty symbol Rei Ki
- wyobraz sobie ze energia Ki emanuje z całego Twojego ciała. Następnie pocieraj swoje dłonie aż staną się gorące. Odpręż nadgarstki.
- odpręż dłonie układając je na kolanach lub gdy stoisz zwieszając bo bokach a następnie unoś ręce do góry i opuszczaj na dół kilka razy oraz przenos je na lewą i prawą stronę przez minutę. Trzymaj je ok 10 cm od siebie. Odczuwaj energię wychodząca z dłoni. To się zwykle dobrze udaje.
- trzymaj ręce równolegle dłoń w dłoń i skup się jakby patrząc poprzez przestrzeń trzymana miedzy dłoniami. Przesuwaj dłonie do siebie aby były całkiem blisko i odsuwaj je od siebie. Próbuj odczuwać energie płynąca z dłoni i z palców rak jak strumienie światła
Będziesz wraz z kontynuowaniem praktyki czuć i widzieć coraz więcej.
Od Grzegorz J. Dzierzenga
Przekazuję dalej dla pożytku wszystkim praktykującym Reiki
- wyobraz sobie ze energia Ki emanuje z całego Twojego ciała. Następnie pocieraj swoje dłonie aż staną się gorące. Odpręż nadgarstki.
- odpręż dłonie układając je na kolanach lub gdy stoisz zwieszając bo bokach a następnie unoś ręce do góry i opuszczaj na dół kilka razy oraz przenos je na lewą i prawą stronę przez minutę. Trzymaj je ok 10 cm od siebie. Odczuwaj energię wychodząca z dłoni. To się zwykle dobrze udaje.
- trzymaj ręce równolegle dłoń w dłoń i skup się jakby patrząc poprzez przestrzeń trzymana miedzy dłoniami. Przesuwaj dłonie do siebie aby były całkiem blisko i odsuwaj je od siebie. Próbuj odczuwać energie płynąca z dłoni i z palców rak jak strumienie światła
Będziesz wraz z kontynuowaniem praktyki czuć i widzieć coraz więcej.
Od Grzegorz J. Dzierzenga
Przekazuję dalej dla pożytku wszystkim praktykującym Reiki

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz