piątek, 12 lutego 2016



Żyć lepiej … Reiki … uzdrawianie …
Pod koniec XIX wieku dr Mikao Usui , znalazł odpowiedź na pytanie: jak uzdrawiać? Umiejętność tą przekazał swojemu następcy Chujiro Hayashi, ten, gdy umierał polecił kobiecie Hawayo Takacie by tę umiejetność przekazywała dalej, dziś jej wnuczka Phyllis Lei Furumoto kontynuuje jej drogę.

Czym jest Reiki? Jest energią i sposobem wykorzystywania jej, jedną z nielicznych metod pomocy człowiekowi wolną od skutków ubocznych, odwołującą się do mądrości organizmu, wzmacniająca siły witalne, odporność. Działającą na ciało i psychikę. Skutecznie łagodzącą emocje, lęki, ograniczenia, docierającą do najgłębszych pokładów psychiki. Reiki jest proste i skuteczne, nawet dzieci z łatwością uczą się posługiwania tą energią. Wystarczy tylko chcieć i wziąć udział w seminarium prowadzonym przez nauczyciela. Oczywiście nie zawsze można pomóc, uleczyć, gdy choroba jest zaawansowana, ale zawsze można pomóc przejść ten proces łagodniej. Sprawić by pod dotykiem naszych dłoni cierpiąca osoba poczuła się lepiej. Reiki pomaga również w rozwoju, rozumianym, jako uwalnianie się od ograniczeń ciała i psychiki. O Reiki można pisać bez końca, wyliczając zalety tej terapii, ale aby to naprawdę zrozumieć, trzeba doświadczyć, poczuć. Jak wspaniały jest dotyk z energią Reiki, wie tylko ten , kto doświadczył tego na sobie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Reiki ist eine alte japanische, ganzheitliche Heilmethode, die im 19. Jahrhundert von Dr. Mikao Usui wiederentdeckt wurde. Mikao Usui, der...